Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Nađa Higl šesta u finalu taj Pet Jul 29, 2011 8:16 am

Elly

I'm playing matches
I'm playing matches
Srpska plivačica Nađa Higl nije uspela da odbrani titulu prvaka sveta u disciplini 200 metara prsno pošto je zavšila šesta u finalu u Šangaju.

Higlova, koja je u polufinalu isplivala olimpijsku A normu, što joj je i bio glavni cilj na SP, i u finalu je plivala ispod dva minuta i 26 sekundi (2:25.93).

Zlatnu medalju očekivano je osvojila Amerikanka Rebeki Soni (2:21.47), do srebra je stigla Ruskinja Anastazija Jefimova (2:22.22), dok je bronzana postala Kanađanka Martina Mekejb (2:24.81).

Izvor: B92

Pogledaj profil korisnika

2 Re: Nađa Higl šesta u finalu taj Pet Jul 29, 2011 8:41 am

Dolly

Administrator
Administrator
Pa dobro, nije lose...

3 Re: Nađa Higl šesta u finalu taj Pet Jul 29, 2011 9:15 pm

Elly

I'm playing matches
I'm playing matches
Nije uopšte... Šesta je ispred dve svetske rekorderke, a Soni se dva godine spremala za ovo, od kad joj je Nađa ispred nosa uzela medalju u Rimu...

4 Re: Nađa Higl šesta u finalu taj Pet Jul 29, 2011 9:18 pm

DiXy ♥ROgeR

Moderator
Moderator
Da je Nadja imala uslove za treninge kao Soni bila bi u prve tri 100%. Valjda ce za Olimpijadu da joj obezbede uslove i njoj i ostalima. Very Happy Inace rezultat je super, ko ne zna da ga postuje ne treba da gleda plivanje, u dva dana otplivati A normu za Olimpijadu, svaka joj cast. Very Happy

YOU ARE THE ONE, YOU'RE MY NUMBER ONE

Uvek uz tebe, sta god da se desi.
16 Grand Slem titles
Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010)
Roland Garros (2009)
Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009)
US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

5 Re: Nađa Higl šesta u finalu taj Pet Jul 29, 2011 9:20 pm

Elly

I'm playing matches
I'm playing matches
Da, njoj je osnovni cilj i bio da se plasira za Olimpijadu... A najjači mi je bio komentator kad je rekao da ko ne zna da poštuje ovo što je uradila, ne treba ni da gleda plivanje Very Happy

6 Re: Nađa Higl šesta u finalu taj Sub Jul 30, 2011 12:49 am

Dolly

Administrator
Administrator
Hehehehe
Pa valjda ce imati uslove gde da se sprema. Cula sam da ce da se izgrade neki bazeni po bg-u... Neutral

7 Re: Nađa Higl šesta u finalu taj Sub Jul 30, 2011 1:06 am

Elly

I'm playing matches
I'm playing matches
Pa, po BG-u još i ima bazena... Košutnjak, Taš, sad završavaju i Milan Gale Muškatilović... Trebalo bi da se obrati bar malo pažnje i na ostatak države... Imali bi još više uspešnih sportista... Što se plivanja tiče, ja bih prva trenirala da sam imala uslove, ali mi imamo samo otvoren bazen... Kad sam se preselila u Bg, već je bilo kasno za neko ozbiljno treniranje, iako sam sama naučila tri stila i to dosta dobro. Tako da bi mogli malo da oobrate pažnju na unutrašnjost.

8 Re: Nađa Higl šesta u finalu taj Sub Jul 30, 2011 1:31 am

Dolly

Administrator
Administrator
Pa mogli bi. Sve ulazu u bg.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Forumotion.com | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napraviti svoj blog